ECHO to zespół ludzi, których do działania
napędzają wyniki wypracowane dla klientów

Ewa Szczegielniak

Ewa Szczegielniak

Chief Executive Officer

Jestem właścicielem agencji ECHO, szefową sprzedaży, a przy tym marketingowcem z maksymalnym nastawieniem na efekty realizowanych działań. Mam wieloletnie doświadczenie jako manager, przedsiębiorca i strateg. Specjalizuję się w budowaniu skutecznych zespołów.

Dariusz Jarzębski

Dariusz Jarzębski

Sales&Client Service Manager

Jestem właścicielem agencji ECHO, a przy tym wieloletnim praktykiem sprzedaży z ponad 10 tysiącami spotkań z klientami na koncie. Od lat działam jako przedsiębiorca, lider i trener zespołu handlowego. Szukam wyłącznie współpracy, która satysfakcjonuje każdą ze stron.

Agnieszka Mrowiec

Agnieszka Mrowiec

Back Office Manager

Czuwam, byśmy jako firma działali sprawnie, rentownie, legalnie oraz rozwijali swoje kompetencje w dobrej zespołowej atmosferze.
Wspieram pozostałych liderów w ich pomysłach, działaniach i decyzjach. Para buch, koła w ruch!

Ewelina Brzezińska

Ewelina Brzezińska

Digital Operations Manager

Jestem szefową zespołu specjalistów ECHO. Zarządzam procesami realizacji usług z dbałością o ich efektywność i satysfakcję klienta. Odpowiadam za wdrażanie nowych produktów i rozwiązań zgodnych z kierunkiem rozwoju naszej agencji.

Ewa Olczak

Ewa Olczak

ADS Team Leader

Po 3 latach w obsłudze klienta ECHO i 2 kolejnych jako specjalista PPC podjęłam wyzwanie, sięgając po rolę ADS Team Leader. Moim zadaniem jest wsparcie zespołu w codziennej pracy z nastawieniem na jakość i wyniki. Dbam o rozwój samej usługi, jak i specjalistów, abyśmy wspólnie realizowali cele klientów zgodnie ze standardami rynkowymi.

Michał Brzozowski

Michał Brzozowski

WWW Team Leader

Tworzę serwisy internetowe, dbając o ich jakość od strony programistycznej, zgodnie ze standardami UX i SEO. Odpowiadam za to, by budowa, zawartość i funkcjonalności stron odpowiadały założonym celom biznesowym klientów.

Natalia Mentrycka

Natalia Mentrycka

Marketing Manager

Odpowiadam za marketing ECHO, głęboko wierząc w precyzyjne wyznaczanie celów, które pozwala weryfikować zasadność podejmowanych działań. Obecnie cieszę się pierwszymi miesiącami macierzyństwa.

Anna Kołodziejczyk

Anna Kołodziejczyk

Content Marketing Manager

Jestem odpowiedzialna za planowanie, tworzenie i dystrybucję contentu ECHO z nastawieniem na pozyskiwanie wartościowych leadów. Działam zgodnie z zasadą, że dobry klient, to wyedukowany klient.

Anna Stołowska

Anna Stołowska

Finance & HR Manager

Wspieram Agencję ECHO od strony księgowo-kadrowej. Skrupulatnie dbam o finanse firmy oraz jej zasoby ludzkie w taki sposób, by wszelkie formalności zostały dopełnione na czas, kompleksowo, płynnie i bezproblemowo.

Piotr Maślarz

Piotr Maślarz

Client Partner

Jestem doradcą, opiekunem i partnerem klientów ECHO. Odpowiadam za budowanie trwałych relacji z koncentracją na realizację ich celów biznesowych – przede wszystkim wzrostu sprzedaży.

Cezary Ciechanowski

Cezary Ciechanowski

SEO Expert

Prowadzę projekty SEO naszych klientów. Specjalizuję się w działaniach dotyczących optymalizacji technicznej. Moją odpowiedzialnością jest wdrażanie, analiza i doskonalenie strategii w celu maksymalizacji wyników, zwłaszcza w kontekście zwiększania konwersji.

Gerard Vetinari

Gerard Vetinari

SEO Specialist

W ECHO zajmuję się szeroko pojętym SEO dla naszych klientów. Przygotowuję strategie rozwoju, aktywnie przyczyniam się do wzrostu konwersji, a co za tym idzie – sprzedaży – oraz sprawiam, że strony WWW stają się przyjazne wyszukiwarkom i użytkownikom.

Klaudia Góral

Klaudia Góral

Junior SEO Specialist

W ECHO jestem odpowiedzialna za pomoc przy prowadzeniu projektów SEO. Wspieram działania przyczyniające się do zwiększania efektywności kampanii realizowanych dla naszych klientów i koordynuję prace związane z publikacją treści.

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

Content Marketing Specialist

W ECHO realizuję usługę Content marketingu dla naszych klientów. Odpowiadam za działania obejmujące budowanie strategii contentowej, produkcję oraz optymalizację treści pod kątem potrzeb użytkowników i SEO.

Agnieszka Dygas

Agnieszka Dygas

PPC Expert

W ECHO jestem odpowiedzialna za prowadzenie działań reklamowych Google Ads dla naszych klientów. Moją rolą jest analiza, optymalizacja i rozwój kont z koncentracją na sukcesywne zwiększenie sprzedaży firm.

Dagmara Wierzbowska

Dagmara Wierzbowska

Junior PPC Specialist

Przygotowuję, optymalizuję i nadzoruję kampanie Google Ads dla klientów z różnych branż. Analizuję, weryfikuję i testuję wypracowane działania, aby przyniosły wyraźny zwrot z inwestycji w postaci nowych szans sprzedażowych.

Martyna Kopeć

Martyna Kopeć

PPC Executive

W ECHO zajmuję się prowadzeniem kampanii Google Ads. Czuję ogromną odpowiedzialność za konta klientów, dlatego przed podjęciem działań staram się dokładnie poznać ich cele biznesowe. Przygotowuję dopasowane strategie z nastawieniem na maksymalny zwrot inwestycji klienta.

Łukasz Kurzedlak

Łukasz Kurzedlak

PPC Executive

Tworzę, wdrażam i optymalizuję kampanie Google Ads dla klientów ECHO. Zawsze szukam najkorzystniejszych rozwiązań, stawiając na pierwszym miejscu cele biznesowe klienta. Podczas prowadzenia działań reklamowych koncentruję się na zwiększaniu sprzedaży oraz wyników finansowych.

Mariusz Pokora

Mariusz Pokora

Project Manager

Zajmuję się prowadzeniem projektów WWW i przygotowaniem optymalnych rozwiązań dla użytkowników. Efektem są strony dostosowane do potrzeb klientów i spełniające ich cele biznesowe.

Stawiamy na uczciwość, samodyscyplinę, szacunek i zaangażowanie.
Sprawdź!

Na Twój sukces pracujemy zespołowo

Analizujemy, zanim zaczniemy działać

Przygotowujemy indywidualne strategie marketingowe po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami naszych klientów. Bez dobrego planu nie ma satysfakcjonujących wyników.

Koncentrujemy się na wynikach

Osiągamy je z maksymalną możliwą skutecznością. Projektujemy kampanie, które mają realizować precyzyjnie określone cele. Na swoją efektywność mamy twarde dowody.

Ty się rozwijasz, my rośniemy wraz z Tobą

Potęgowanie biznesów naszych klientów mamy we krwi. Osiągane wyniki oraz ich ocena są wprost proporcjonalne do naszych stale poszerzanych kompetencji i niesłabnącego zaangażowania.

Przekonaj się, jak nasze podejście do
pracy przekłada się na zysk dla klientów