ECHO to zespół ludzi, których do działania
napędzają wyniki wypracowane dla klientów

Ewa Szczegielniak

Ewa Szczegielniak

Chief Executive Officer

Jestem właścicielem agencji ECHO, szefową sprzedaży, a przy tym marketingowcem z maksymalnym nastawieniem na efekty realizowanych działań. Mam wieloletnie doświadczenie jako manager, przedsiębiorca i strateg. Specjalizuję się w budowaniu skutecznych zespołów.

Dariusz Jarzębski

Dariusz Jarzębski

Client Acquisition Manager

Jestem właścicielem agencji ECHO, a przy tym wieloletnim praktykiem sprzedaży z ponad 10 tysiącami spotkań z klientami na koncie. Od lat działam jako przedsiębiorca, lider i trener zespołu handlowego. Szukam wyłącznie współpracy, która satysfakcjonuje każdą ze stron.

Agnieszka Mrowiec

Agnieszka Mrowiec

Client Satisfaction Manager

W ECHO dbam o zapewnienie klientom najwyższego poziomu obsługi oraz terminowej i jakościowej realizacji usług. Odpowiadam za maksymalizację satysfakcji klienta i zachowanie rentowności działań.

Ewelina Brzezińska

Ewelina Brzezińska

Digital Success Manager

Jestem szefową zespołu specjalistów ECHO. Zarządzam procesami realizacji usług z dbałością o ich efektywność i satysfakcję klienta. Odpowiadam za wdrażanie nowych produktów i rozwiązań zgodnych z kierunkiem rozwoju naszej agencji.

Ewa Olczak

Ewa Olczak

Client Success Manager

Jestem szefową zespołu Client Partners. Reprezentuję interesy klienta w ECHO i interesy ECHO u klienta. Monitoruję jakość obsługi naszych partnerów biznesowych oraz analizuję i planuję działania, które pozwalają ją nieustannie ulepszać.

Jakub Pietras

Jakub Pietras

Business Development Manager

Od momentu pierwszej zabawy zestawem LEGO® moja pasja do budowania i ulepszania przetrwała próbę czasu! Obecnie w ECHO usprawniam i rozwijam procesy, by z każdym dniem coraz lepiej realizować potrzeby klientów.

Anna Stołowska

Anna Stołowska

Finance & HR Manager

Wspieram Agencję ECHO od strony księgowo-kadrowej. Skrupulatnie dbam o finanse firmy oraz jej zasoby ludzkie w taki sposób, by wszelkie formalności zostały dopełnione na czas, kompleksowo, płynnie i bezproblemowo.

Natalia Mentrycka

Natalia Mentrycka

Marketing Manager

Odpowiadam za marketing ECHO, głęboko wierząc w precyzyjne wyznaczanie celów, które pozwala weryfikować zasadność podejmowanych działań. Obecnie cieszę się pierwszymi miesiącami macierzyństwa, a dzielnie zastępuje mnie Kasia Łazarowicz.

Piotr Maślarz

Piotr Maślarz

Client Partner

Jestem doradcą, opiekunem i partnerem klientów ECHO. Odpowiadam za budowanie trwałych relacji z koncentracją na realizację ich celów biznesowych – przede wszystkim wzrostu sprzedaży.

Cezary Ciechanowski

Cezary Ciechanowski

SEO Expert

Prowadzę projekty SEO naszych klientów. Specjalizuję się w działaniach dotyczących optymalizacji technicznej. Moją odpowiedzialnością jest wdrażanie, analiza i doskonalenie strategii w celu maksymalizacji wyników, zwłaszcza w kontekście zwiększania konwersji.

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

Content Marketing Specialist

W ECHO realizuję usługę Content marketingu dla naszych klientów. Odpowiadam za działania obejmujące budowanie strategii contentowej, produkcję oraz optymalizację treści pod kątem potrzeb użytkowników i SEO.

Anna Kołodziejczyk

Anna Kołodziejczyk

Content Marketing Specialist

Dbam o to, by treści, które powstają dla naszych klientów w najlepszych słowach opisywały ofertę ich firm, wspierały decyzje zakupowe i były tworzone zgodnie z wymogami wyszukiwarek internetowych.

Agnieszka Dygas

Agnieszka Dygas

PPC Expert

W ECHO jestem odpowiedzialna za prowadzenie działań reklamowych Google Ads dla naszych klientów. Moją rolą jest analiza, optymalizacja i rozwój kont z koncentracją na sukcesywne zwiększenie sprzedaży firm.

Artur Brynkiewicz

Artur Brynkiewicz

PPC Expert

Tworzę, zarządzam i optymalizuję kampanie PPC nakierowane na pozyskiwanie nowych klientów i zwiększanie sprzedaży naszych partnerów biznesowych. Prowadzę szkolenia i konsultacje z zakresu Google Ads.

Artur Ceran

Artur Ceran

PPC Executive

Przygotowuję, wdrażam i optymalizuję kampanie Google Ads dla klientów ECHO. Szukam najlepszych rozwiązań, które pozwolą pozyskiwać naszym partnerom wartościowe zapytania, a tym samym generować coraz większe zyski.

Dagmara Wierzbowska

Dagmara Wierzbowska

Project Manager

Planuję, koordynuję i realizuję prace nad projektami WWW dla klientów ECHO. Specjalizuję się w zakresie projektowania stron internetowych oraz UX w kontekście sprzedażowym.

Michał Brzozowski

Michał Brzozowski

Product Owner WWW

Tworzę serwisy internetowe, dbając o ich jakość od strony programistycznej, zgodnie ze standardami UX i SEO. Odpowiadam za to, by budowa, zawartość i funkcjonalności stron odpowiadały założonym celom biznesowym klientów.

Marcin Kupis

Marcin Kupis

Client Partner

Obsługuję klientów ECHO, dbam o ich satysfakcję i realizację celów biznesowych.
Pomagam zwiększać sprzedaż, doradzam najlepsze rozwiązania i wprowadzam klientów na kolejne poziomy rozwoju.

Mariusz Pokora

Mariusz Pokora

Project Manager

Zajmuję się prowadzeniem projektów WWW i przygotowaniem optymalnych rozwiązań dla użytkowników. Efektem są strony dostosowane do potrzeb klientów i spełniające ich cele biznesowe.

Klaudia Góral

Klaudia Góral

Junior Seo Specialist

W ECHO jestem odpowiedzialna za pomoc przy prowadzeniu projektów SEO. Wspieram działania przyczyniające się do zwiększania efektywności kampanii realizowanych dla naszych klientów i koordynuję prace związane z publikacją treści.

Stawiamy na uczciwość, samodyscyplinę, szacunek i zaangażowanie.
Sprawdź!

Na Twój sukces pracujemy zespołowo

Analizujemy, zanim zaczniemy działać

Przygotowujemy indywidualne strategie marketingowe po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami naszych klientów. Bez dobrego planu nie ma satysfakcjonujących wyników.

Koncentrujemy się na wynikach

Osiągamy je z maksymalną możliwą skutecznością. Projektujemy kampanie, które mają realizować precyzyjnie określone cele. Na swoją efektywność mamy twarde dowody.

Ty się rozwijasz, my rośniemy wraz z Tobą

Potęgowanie biznesów naszych klientów mamy we krwi. Osiągane wyniki oraz ich ocena są wprost proporcjonalne do naszych stale poszerzanych kompetencji i niesłabnącego zaangażowania.

Przekonaj się, jak nasze podejście do
pracy przekłada się na zysk dla klientów