ECHO to zespół ludzi, których do działania
napędzają wyniki wypracowane dla klientów

Ewa Szczegielniak

Ewa Szczegielniak

Chief Executive Officer

Jestem właścicielem agencji ECHO, szefową sprzedaży, a przy tym marketingowcem z maksymalnym nastawieniem na efekty realizowanych działań. Mam wieloletnie doświadczenie jako manager, przedsiębiorca i strateg. Specjalizuję się w budowaniu skutecznych zespołów.

Dariusz Jarzębski

Dariusz Jarzębski

Co-Founder & Sales Manager

Jestem właścicielem agencji ECHO, a przy tym wieloletnim praktykiem sprzedaży z ponad 10 tysiącami spotkań z klientami na koncie. Od lat działam jako przedsiębiorca, lider i trener zespołu handlowego. Szukam wyłącznie współpracy, która satysfakcjonuje każdą ze stron.

Agnieszka Góral

Agnieszka Góral

Back Office Manager

Czuwam, byśmy jako firma działali sprawnie, rentownie, legalnie oraz rozwijali swoje kompetencje w dobrej zespołowej atmosferze.
Wspieram pozostałych liderów w ich pomysłach, działaniach i decyzjach. Para buch, koła w ruch!

Ewelina Brzezińska

Ewelina Brzezińska

Digital Operations Manager

Jestem szefową zespołu specjalistów ECHO. Zarządzam procesami realizacji usług z dbałością o ich efektywność i satysfakcję klienta. Odpowiadam za wdrażanie nowych produktów i rozwiązań zgodnych z kierunkiem rozwoju naszej agencji.

Natalia Mentrycka

Natalia Mentrycka

Marketing Manager

Odpowiadam za marketing w ECHO, głęboko wierząc w precyzyjne wyznaczanie celów, które pozwala weryfikować zasadność podejmowanych działań. Dbam o to, by strategia marketingowa, którą tworzę, zawsze wspiera sprzedaż i była zbieżna z celami strategicznymi firmy.

Anna Stołowska

Anna Stołowska

Finance & HR Manager

Wspieram Agencję ECHO od strony księgowo-kadrowej. Skrupulatnie dbam o finanse firmy oraz jej zasoby ludzkie w taki sposób, by wszelkie formalności zostały dopełnione na czas, kompleksowo, płynnie i bezproblemowo.

Katarzyna Kolejwo

Katarzyna Kolejwo

Client Service Manager

Zarządzam zespołem Client Partnerów, korzystając z 10-letniego doświadczenia w obsłudze klientów. Dbam o rozwój firm naszych partnerów poprzez indywidualne podejście do współpracy. Odpowiadam za utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług oraz kompleksowość obsługi.

Agnieszka Mokrowiecka Kozioł

Agnieszka Mokrowiecka Kozioł

Client Partner

Zajmuję się koordynacją prowadzonych projektów. Doradzam, monitoruję i czuwam nad tym, żeby nasze działania przynosiły satysfakcjonujące dla klientów rezultaty. Dociekliwie poszukuję rozwiązań nie zawsze oczywistych, które przełożą się na długoletnią współpracę.

Piotr Maślarz

Piotr Maślarz

Client Partner

Jestem doradcą, opiekunem i partnerem klientów ECHO. Odpowiadam za budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami, koncentrując się na realizacji ich celów biznesowych – przede wszystkim osiągnięciu wzrostu sprzedaży.

Honorata Ejsmont

Honorata Ejsmont

UX Product Owner

Zarządzam usługami z obszaru User Experience, dbając o ich efektywność i rentowność. Jako UX Designer projektuję doświadczenia użytkownika w kontakcie ze stroną w taki sposób, by realizować cele klienta i dostarczyć jak najlepszych wrażeń odbiorcy.

Anna Kołodziejczyk

Anna Kołodziejczyk

UX Designer

Rozszerzam kompetencje content marketingowe o wiedzę z zakresu UX. Działam na rzecz zwiększania użyteczności stron internetowych klientów z nastawieniem na maksymalizację liczby wartościowych konwersji.

Gerard Vetinari

Gerard Vetinari

SEO & CM Team Leader

Odpowiadam za usługę SEO oraz CM – jej rozwój i wyniki osiągane dla klientów w perspektywie wzrostu konwersji i sprzedaży. Czuwam nad jakością pracy i poprawą kompetencji zespołu. Jako SEO Expert przygotowuję strategie i wdrażam działania skoncentrowane na realizacji celów biznesowych naszych partnerów.

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

Senior Content Marketing Specialist

W ECHO realizuję usługę Content marketingu dla naszych klientów. Odpowiadam za działania obejmujące budowanie strategii contentowej, produkcję oraz optymalizację treści pod kątem potrzeb użytkowników i SEO.

Marzena Surowiec

Marzena Surowiec

Content Marketing Specialist

W ECHO zajmuję się realizacją usługi Content marketingu dla naszych klientów. Dbam o to, by dostarczane treści były zgodne z celami klienta, odpowiednio zoptymalizowane pod kątem potrzeb użytkowników i SEO, a także przynosiły satysfakcjonujące rezultaty.

Klaudia Góral

Klaudia Góral

SEO Specialist

W ECHO zajmuję się prowadzeniem projektów SEO dla naszych klientów. Jestem odpowiedzialna za działania przyczyniające się do zwiększania efektywności kampanii oraz koordynuję pracę związane z publikacją treści.

Agnieszka Dygas

Agnieszka Dygas

ADS Expert

W ECHO jestem odpowiedzialna za prowadzenie działań reklamowych Google Ads dla naszych klientów. Moją rolą jest analiza, optymalizacja i rozwój kont z koncentracją na sukcesywne zwiększenie sprzedaży firm. Obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim.

Martyna Pacześ

Martyna Pacześ

ADS Specialist

W ECHO zajmuję się prowadzeniem kampanii Google Ads. Czuję ogromną odpowiedzialność za konta klientów, dlatego przed podjęciem działań staram się dokładnie poznać ich cele biznesowe. Przygotowuję dopasowane strategie z nastawieniem na maksymalny zwrot inwestycji klienta.

Dagmara Wierzbowska

Dagmara Wierzbowska

Junior ADS Executive

Przygotowuję, optymalizuję i nadzoruję kampanie Google Ads dla klientów z różnych branż. Analizuję, weryfikuję i testuję wypracowane działania, aby przyniosły wyraźny zwrot z inwestycji w postaci nowych szans sprzedażowych.

Bartosz Brzózka

Bartosz Brzózka

ADS Executive

W ECHO jestem odpowiedzialny za prowadzenie kampanii Google Ads nastawionych na maksymalny zwrot z inwestycji. Każdy biznes jest inny, dlatego zawsze dbam o to, by działania reklamowe były odpowiedzią na indywidualne potrzeby klientów.

Natalia Wróbel

Natalia Wróbel

ADS Executive

Jestem odpowiedzialna za prowadzenie kampanii Google ADS dla naszych klientów. Przygotowuję reklamy oraz analizuję ich wyniki. Podchodzę indywidualnie do każdego klienta i swoje działania wykonuję z nastawieniem na zwiększenie sprzedaży.

Stawiamy na uczciwość, samodyscyplinę, szacunek i zaangażowanie.
Sprawdź!

Na Twój sukces pracujemy zespołowo

Analizujemy, zanim zaczniemy działać

Przygotowujemy indywidualne strategie marketingowe po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami naszych klientów. Bez dobrego planu nie ma satysfakcjonujących wyników.

Koncentrujemy się na wynikach

Osiągamy je z maksymalną możliwą skutecznością. Projektujemy kampanie, które mają realizować precyzyjnie określone cele. Na swoją efektywność mamy twarde dowody.

Ty się rozwijasz, my rośniemy wraz z Tobą

Potęgowanie biznesów naszych klientów mamy we krwi. Osiągane wyniki oraz ich ocena są wprost proporcjonalne do naszych stale poszerzanych kompetencji i niesłabnącego zaangażowania.

Przekonaj się, jak nasze podejście do
pracy przekłada się na zysk dla klientów