ECHO to zespół ludzi, których do działania
napędzają wyniki wypracowane dla klientów

Ewa Szczegielniak

Ewa Szczegielniak

Co-Founder & Chief Executive Officer

Jestem właścicielem agencji ECHO, szefową sprzedaży, a przy tym marketingowcem z maksymalnym nastawieniem na efekty realizowanych działań. Mam wieloletnie doświadczenie jako manager, przedsiębiorca i strateg. Specjalizuję się w budowaniu skutecznych zespołów.

Agnieszka Góral

Agnieszka Góral

Back Office Manager

Czuwam, byśmy jako firma działali sprawnie, rentownie, legalnie oraz rozwijali swoje kompetencje w dobrej zespołowej atmosferze.
Wspieram pozostałych liderów w ich pomysłach, działaniach i decyzjach. Para buch, koła w ruch!

Ewelina Brzezińska

Ewelina Brzezińska

Digital Operations Manager

Jestem szefową zespołu specjalistów ECHO. Zarządzam procesami realizacji usług z dbałością o ich efektywność i satysfakcję klienta. Odpowiadam za wdrażanie nowych produktów i rozwiązań zgodnych z kierunkiem rozwoju naszej agencji.

Anna Stołowska

Anna Stołowska

Finance & HR Manager

Wspieram Agencję ECHO od strony księgowo-kadrowej. Skrupulatnie dbam o finanse firmy oraz jej zasoby ludzkie w taki sposób, by wszelkie formalności zostały dopełnione na czas, kompleksowo, płynnie i bezproblemowo.

Piotr Maślarz

Piotr Maślarz

Senior Client Partner

Jestem doradcą, opiekunem i partnerem klientów ECHO. Odpowiadam za budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami, koncentrując się na realizacji ich celów biznesowych – przede wszystkim osiągnięciu wzrostu sprzedaży.

Anna Kołodziejczyk

Anna Kołodziejczyk

UX Designer

Rozszerzam kompetencje content marketingowe o wiedzę z zakresu UX. Działam na rzecz zwiększania użyteczności stron internetowych klientów z nastawieniem na maksymalizację liczby wartościowych konwersji.

Gerard Vetinari

Gerard Vetinari

SEO & CM Team Leader

Odpowiadam za usługę SEO oraz CM – jej rozwój i wyniki osiągane dla klientów w perspektywie wzrostu konwersji i sprzedaży. Czuwam nad jakością pracy i poprawą kompetencji zespołu. Jako SEO Expert przygotowuję strategie i wdrażam działania skoncentrowane na realizacji celów biznesowych naszych partnerów.

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

Senior Content Marketing Specialist

W ECHO realizuję usługę Content marketingu dla naszych klientów. Odpowiadam za działania obejmujące budowanie strategii contentowej, produkcję oraz optymalizację treści pod kątem potrzeb użytkowników i SEO.

Klaudia Góral

Klaudia Góral

SEO Specialist

W ECHO zajmuję się prowadzeniem projektów SEO dla naszych klientów. Jestem odpowiedzialna za działania przyczyniające się do zwiększania efektywności kampanii oraz koordynuję pracę związane z publikacją treści.

Bartosz Brzózka

Bartosz Brzózka

ADS Executive

W ECHO jestem odpowiedzialny za prowadzenie kampanii Google Ads nastawionych na maksymalny zwrot z inwestycji. Każdy biznes jest inny, dlatego zawsze dbam o to, by działania reklamowe były odpowiedzią na indywidualne potrzeby klientów.

Natalia Wróbel

Natalia Wróbel

ADS Executive

Jestem odpowiedzialna za prowadzenie kampanii Google ADS dla naszych klientów. Przygotowuję reklamy oraz analizuję ich wyniki. Podchodzę indywidualnie do każdego klienta i swoje działania wykonuję z nastawieniem na zwiększenie sprzedaży.

Stawiamy na uczciwość, samodyscyplinę, szacunek i zaangażowanie.
Sprawdź!

Na Twój sukces pracujemy zespołowo

Analizujemy, zanim zaczniemy działać

Przygotowujemy indywidualne strategie marketingowe po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami naszych klientów. Bez dobrego planu nie ma satysfakcjonujących wyników.

Koncentrujemy się na wynikach

Osiągamy je z maksymalną możliwą skutecznością. Projektujemy kampanie, które mają realizować precyzyjnie określone cele. Na swoją efektywność mamy twarde dowody.

Ty się rozwijasz, my rośniemy wraz z Tobą

Potęgowanie biznesów naszych klientów mamy we krwi. Osiągane wyniki oraz ich ocena są wprost proporcjonalne do naszych stale poszerzanych kompetencji i niesłabnącego zaangażowania.

Przekonaj się, jak nasze podejście do
pracy przekłada się na zysk dla klientów