ECHO to zespół ludzi, których do działania
napędzają wyniki wypracowane dla klientów

Ewa Szczegielniak

Ewa Szczegielniak

Co-Founder & Chief Executive Officer

Jestem właścicielem agencji ECHO, szefową sprzedaży, a przy tym marketingowcem z maksymalnym nastawieniem na efekty realizowanych działań. Mam wieloletnie doświadczenie jako manager, przedsiębiorca i strateg. Specjalizuję się w budowaniu skutecznych zespołów.

Agnieszka Góral

Agnieszka Góral

Back Office Manager

Czuwam, byśmy jako firma działali sprawnie, rentownie, legalnie oraz rozwijali swoje kompetencje w dobrej zespołowej atmosferze.
Wspieram pozostałych liderów w ich pomysłach, działaniach i decyzjach. Para buch, koła w ruch!

Ewelina Brzezińska

Ewelina Brzezińska

Digital Operations Manager

Jestem szefową zespołu specjalistów ECHO. Zarządzam procesami realizacji usług z dbałością o ich efektywność i satysfakcję klienta. Odpowiadam za wdrażanie nowych produktów i rozwiązań zgodnych z kierunkiem rozwoju naszej agencji.

Anna Stołowska

Anna Stołowska

Finance & HR Manager

Wspieram Agencję ECHO od strony księgowo-kadrowej. Skrupulatnie dbam o finanse firmy oraz jej zasoby ludzkie w taki sposób, by wszelkie formalności zostały dopełnione na czas, kompleksowo, płynnie i bezproblemowo.

Piotr Maślarz

Piotr Maślarz

Senior Client Partner

Jestem doradcą, opiekunem i partnerem klientów ECHO. Odpowiadam za budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami, koncentrując się na realizacji ich celów biznesowych – przede wszystkim osiągnięciu wzrostu sprzedaży.

Julia Raczyńska

Julia Raczyńska

Client Partner
Jestem partnerem klientów ECHO w komunikacji z zespołem naszych specjalistów. Dbam o to, żeby nasi klienci realnie odczuli wzrost liczby wartościowych zapytań i sprzedaży, co jest możliwe – między innymi – dzięki zrozumieniu przez nas wszystkich ich biznesu, stałemu monitorowaniu naszych działań oraz weryfikacji ich rezultatów.
Anna Kołodziejczyk

Anna Kołodziejczyk

UX Designer

Łącząc zdobytą wiedzę i kompetencje z zakresu SEO i content marketingu, jako UX Designer audytuję serwisy i projektuję je od podstaw; w oparciu o analizy narzędziowe wykonuję testy A/B i opracowuję rekomendacje zmian. A wszystko na rzecz zwiększania użyteczności stron internetowych klientów z nastawieniem na maksymalizację liczby wartościowych konwersji.

Gerard Vetinari

Gerard Vetinari

SEO & CM Team Leader

Odpowiadam za usługę SEO oraz CM – jej rozwój i wyniki osiągane dla klientów w perspektywie wzrostu konwersji i sprzedaży. Czuwam nad jakością pracy i poprawą kompetencji zespołu. Jako SEO Expert przygotowuję strategie i wdrażam działania skoncentrowane na realizacji celów biznesowych naszych partnerów.

Małgorzata Malinowska

Małgorzata Malinowska

Senior Content Marketing Specialist

W ECHO realizuję usługę Content marketingu dla naszych klientów. Odpowiadam za działania obejmujące budowanie strategii contentowej, produkcję oraz optymalizację treści pod kątem potrzeb użytkowników i SEO.

Klaudia Góral

Klaudia Góral

SEO Specialist

W ECHO zajmuję się prowadzeniem projektów SEO dla naszych klientów. Jestem odpowiedzialna za działania przyczyniające się do zwiększania efektywności kampanii oraz koordynuję pracę związane z publikacją treści.

Stawiamy na uczciwość, samodyscyplinę, szacunek i zaangażowanie.
Sprawdź!

Na Twój sukces pracujemy zespołowo

Analizujemy, zanim zaczniemy działać

Przygotowujemy indywidualne strategie marketingowe po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami naszych klientów. Bez dobrego planu nie ma satysfakcjonujących wyników.

Koncentrujemy się na wynikach

Osiągamy je z maksymalną możliwą skutecznością. Projektujemy kampanie, które mają realizować precyzyjnie określone cele. Na swoją efektywność mamy twarde dowody.

Ty się rozwijasz, my rośniemy wraz z Tobą

Potęgowanie biznesów naszych klientów mamy we krwi. Osiągane wyniki oraz ich ocena są wprost proporcjonalne do naszych stale poszerzanych kompetencji i niesłabnącego zaangażowania.

Przekonaj się, jak nasze podejście do
pracy przekłada się na zysk dla klientów